Hej, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.