Witam, przeglądałem forum i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.