Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.