Dzień dobry, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam ostatnio remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.