|
|
Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.
Feel free to surf to my homepage Wiki.internzone.net |
|