Cześć, szukałem informacji o aranżacji i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.