Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.