Witam, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.